top of page

BUJ

Piegāde

Atgriešana

Visi pasūtījumi tiek piegādāti no pirmdienas līdz piektdienai. Visi pasūtījumi tiks nosūtīti ar Omnivas Pakomatu un TNT kurjera pakalpojumiem,atkarībā no pakas galamērķa. Ja jums ir jautājumi, lūdzu, sūtiet mums tos un e-pastu. Jūsu piegādes iespēju var izvēlēties norēķināšanās laikā. Pēc piegādes jūs saņemsiet izsekošanas numuru un apstiprinājumu. Ja jums ir kādi jautājumi par pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu client@derschatz.lv

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli, sazināties ar Whats App, SMS, vai e-pastu) mūs - SIA „DER SCHATZ”, juridiskā adrese Gaujas iela 47-42,Mārupe, LV-2167,  tālrunis vai What's App +37129527677, e-pasta adrese: client@derschatz.lv ir jāinformē par preces atteikšanu. SIA Der Schatz pieņem apmaiņai preci, ja tā tiek atgriezta tīra, nesaburzīta, nesabojāta, ar visām detaļām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka higiēnas apsvērumu dēļ peldkostīmus nevar atgriezt (ja vien prece nav bojāta)

Ja Jūs vēlaties apmainīt preci, lūdzu, aizpildiet pirkumam pievienoto atgriešanas formu.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

bottom of page